KONST / Litografier / Färglitografi 7495136
nr 749 5136
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 211/290, signerad, bladets mått: 47x38, oramad
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
måndag 26 mars 2012
kl 18:25:22
600 kr
600 kr
800 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien